trenéři golfu

Výuku golfu na našem driving rangi zajištují trenéři Kaskáda Golf Academy. Jedná se o tým velice specializovaných trenérů s mezinárodním vzděláním a zkušenostmi. Trenéři sami kladou důraz na špičkové vzdělání a svůj kontinuální rozvoj za účelem poskytnutí nejlepších služeb zákazníkovi.

Naši trenéři mají řešení pro každého z vás. Ať už si vyberete nějaký z mnoha kurzů, veřejnou výuku nebo zvolíte individuální přístup, můžete si být jisti, že se vám dostane té nejlepší péče ze strany trenéra.

výuka golfu

Chcete si vyzkoušet golf, už jste rozhodnutí začít s golfem, chcete, aby vaše dítě hrálo golf, chcete vylepšit nějakou část vašich dovedností, studujete VŠ? Máme řešení pro každého z vás.

Kurzy pro začínající golfisty:


kurz Poprvé na golfu - ideální pro ty, kteří nikdy nedrželi golfovou hůl v ruce
kurz Intenzivní víkendový kurz - ideální pro ty, kteří už si párkrát bouchli do míčku
kurz Začátečnický kurz - ideální pro ty, co to myslí s golfem vážně a rádi by se mu věnovali na plno
kurz Zlepšení golfových dovedností - ideální pro ty, co absolvovali Začátečnický kurz  a chtěli by navázat na spolupráci s trenérem v kontinuální práci na svém golfovém švihu. 

Kurzy pro děti:


většina našich trenérů má velké zkušenosti s trénováním dětí. Vychovali mnoho úspěšných golfistů, kteří reprezentují GC Brno, Českou Republiku.

Výuka děti u nás probíhá v souladu se školním rokem a dělíme ji na dvě větve:

 1. Junior golf school
 2. TPI Junior golf school
Na našem rangi probíhá převážně první větev a to Junior golf school. Jedná se o kroužek pro děti, které chtějí hrát golf. Tréninky probíhají 1x týdně v délce 55 minut. Trénink je veden zábavnou formou a vyplňuje dětem volný čas. Během tohoto celorčního kurzu se děti naučí základům golfu, prohloubí své získané dovednosti s předchozích let v několika úrovních - začátečník, středně pokročilý a pokročilý. Společně s trenérem si zahrají na hřišti v golfovém resortu Kaskáda

co obashuje Junior golf school

 • 35 tréninků v délce 55 minut
 • vstupy a tréninkové míče během tréninků
 • mimo výuky s trenérem:
  • celeroční vstup na tréninkové plochy u nás v Žabinách či na Kaskádě
  • vstup na 6 jamkovou akademii na Kaskádě - nutno nahlásit předem na recepci GR Kaskáda - +420 731 530 679
  • 5 vstupů do Indoor haly na BVV
 • 10% slevu na individuální výuku (lekce) s vybraným trenérem
 • možnost nákupu sezóního vstupu do haly na BVV s 50% slevou
 • v ceně není zahrnuto členství v GC Brno, všem dětem ho, ale doporučejeme - podrobnosti o typech členství a jejich výhodách naleznete zde.
 • cena tohoto celročního kurzu pro díte je 9.900 Kč
Pro bližsí informace o Junior Golf School na našem rangi volejte Martinovi Laimarovi - +420 604 290 812 nebo mu napište na martin.laimar@golfbrno.cz.

Studujete Vysokou školu?

Zavolejte naší trenérce Janě Giacintové, expertce na vysokoškolský golf, tel.:+420 603 829 043 nebo ji napište email na  jana.giacintova@golfbrmo.cz a informujte se o možnostech vysokoškolského golfu na našem driving rangi.